CRCW0805510RFKEAHP
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CRCW0805510RFKEAHP
Beschreibung:
RES SMD 510 OHM 1% 1/2W 0805
Auf Lager : 30248
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 510 Ohms
Series CRCW-HP
Power (Watts) 0.5W, 1/2W