CRCW1206348KFKEAHP
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CRCW1206348KFKEAHP
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
1206
Beschreibung:
RES SMD 348K OHM 1% 3/4W 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 348 kOhms
Series CRCW-HP
Power (Watts) 0.75W, 3/4W