CRCW121024K9FKEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CRCW121024K9FKEA
Beschreibung:
RES SMD 24.9K OHM 1% 1/2W 1210
Auf Lager : 3191
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 24.9 kOhms
Series CRCW
Power (Watts) 0.5W, 1/2W