CRCW1210562RFKEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CRCW1210562RFKEA
Paket:
1210
Beschreibung:
RES SMD 562 OHM 1% 1/2W 1210
Auf Lager : 9908
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 562 Ohms
Series CRCW
Power (Watts) 0.5W, 1/2W