CRCW20101K20JNEF
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CRCW20101K20JNEF
Beschreibung:
RES SMD 1.2K OHM 5% 3/4W 2010
Auf Lager : 3940
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.2 kOhms
Series CRCW
Power (Watts) 0.75W, 3/4W