CRGCQ2010F2K2
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
CRGCQ2010F2K2
Paket:
2010
Beschreibung:
RES 2.2K OHM 1% 3/4W 2010
Auf Lager : 224951
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 2.2 kOhms
Series CRGCQ
Power (Watts) 0.75W, 3/4W