CRGP0805F330K
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
CRGP0805F330K
Paket:
0805
Beschreibung:
RES 330K OHM 1% 1/3W 0805
Auf Lager : 43628
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Resistance 330 kOhms
Series CRGP
Power (Watts) 0.333W, 1/3W