CRGP2010F33R
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
CRGP2010F33R
Paket:
2010
Beschreibung:
RES 33 OHM 1% 1.25W 2010
Auf Lager : 285091
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Resistance 33 Ohms
Series CRGP
Power (Watts) 1.25W