CRGP2512F15K
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
CRGP2512F15K
Paket:
2512
Beschreibung:
RES 15K OHM 1% 2W 2512
Auf Lager : 51245
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 15 kOhms
Series CRGP
Power (Watts) 2W