CRGP2512F33R
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
CRGP2512F33R
Paket:
2512
Beschreibung:
RES 33 OHM 1% 2W 2512
Auf Lager : 232476
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 33 Ohms
Series CRGP
Power (Watts) 2W