CRS2010-FX-1004ELF
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
CRS2010-FX-1004ELF
Hersteller:
Bourns Inc.
Paket:
2010
Beschreibung:
RES SMD 1M OHM 1% 1W 2010
Auf Lager : 21708
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Resistance 1 MOhms
Series CRS
Power (Watts) 1W