Zuhause / Oscillators / CS00119AA-11D18ED26.000000E
minImg
CS00119AA-11D18ED26.000000E
SiTime
Produkt-Nr.:
CS00119AA-11D18ED26.000000E
Hersteller:
SiTime
Beschreibung:
MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 7mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q100
Series SiT9025
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output LVCMOS
Mfr SiTime
Base Resonator MEMS
Frequency 26 MHz