Zuhause / Crystals / CS31-32.768K-7
minImg
CS31-32.768K-7
Transko Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
CS31-32.768K-7
Beschreibung:
32.768KHZ CERAMIC SMD 7PF
Auf Lager : 9000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 3000
Benutzer handbuch
Load Capacitance 7pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 kOhms
Ratings -
Series CS31
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr Transko Electronics, Inc.
Frequency 32.768 kHz