CSC09A0110K0GEK
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CSC09A0110K0GEK
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
9-SIP
Beschreibung:
RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SIP
Auf Lager : 605
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 8
Height - Seated (Max) 0.195" (4.95mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.890" L x 0.098" W (22.61mm x 2.49mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 9-SIP
Series CSC
Power Per Element 200mW
Package / Case 9-SIP
Resistor Matching Ratio -
Mfr Vishay Dale
Number of Pins 9
Resistance (Ohms) 10k
Circuit Type Bussed
Package Bulk
Resistor-Ratio-Drift ±50ppm/°C