CSK6-YKW-DC24
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
CSK6-YKW-DC24
Beschreibung:
COUNTER 6 CHAR 24V PANEL MOUNT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 45°C
Display Characters - Height 0.157" (4.00mm)
Input Type Voltage
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads
Count Rate 20Hz
Output Type -
Number of Characters Per Row 6
Panel Cutout Dimensions Rectangular - 49.00mm x 28.00mm
Mounting Type Panel Mount
Product Status Obsolete
Weight -
Series CSK
Type Totalizer
Display Type Decade Wheel
Voltage - Supply 24VDC