CSM2512FT12L0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
CSM2512FT12L0
Beschreibung:
RES 0.012 OHM 1% 3W 2512
Auf Lager : 8000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 4000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 12 mOhms
Series CSM
Power (Watts) 3W