CSR1225FTR130
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
CSR1225FTR130
Beschreibung:
RES 0.13 OHM 1% 3W 2512 WIDE
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1225
Resistance 130 mOhms
Series CSR
Power (Watts) 3W