CSR2010JK30L0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
CSR2010JK30L0
Beschreibung:
RES 0.03 OHM 5% 1W 2010
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" L x 0.100" W (5.00mm x 2.54mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Resistance 30 mOhms
Series CSR
Power (Watts) 1W