CSR2512FK75L0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
CSR2512FK75L0
Paket:
2512
Beschreibung:
RES 0.075 OHM 1% 2W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 75 mOhms
Series CSR
Power (Watts) 2W