CSR6-591-01
Essentra Components
Produkt-Nr.:
CSR6-591-01
Beschreibung:
SPACER TUBULAR GEN PURP 0.591"
Auf Lager : 1206
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Usage General Purpose
Shape Tubular
Diameter - Inside -
Color Natural
Material Nylon
Product Status Active
Diameter - Outside 0.394" (10.01mm)
Series Richco, CSR
Type Spacer
Length 0.591" (15.01mm)
Mfr Essentra Components
Features -
Height 0.591" (15.00mm)