CSRL3-0R05F2
Riedon
Produkt-Nr.:
CSRL3-0R05F2
Hersteller:
Riedon
Paket:
2512
Beschreibung:
RES 0.05 OHM 1% 3W 2512
Auf Lager : 3427
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 50 mOhms
Series CSRL
Power (Watts) 3W