CSS1206FT18L0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
CSS1206FT18L0
Paket:
1206
Beschreibung:
RES 0.018 OHM 1% 1W 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 18 mOhms
Series CSS
Power (Watts) 1W