CSS2512FT25L0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
CSS2512FT25L0
Paket:
2512
Beschreibung:
RES 0.025 OHM 1% 2W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.246" L x 0.130" W (6.25mm x 3.30mm)
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 25 mOhms
Series CSS
Power (Watts) 2W