Zuhause / Oscillators / CSX-750FCB48000000T
minImg
CSX-750FCB48000000T
Citizen Finedevice Co Ltd
Produkt-Nr.:
CSX-750FCB48000000T
Beschreibung:
XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS TTL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 20mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 45mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series CSX-750F
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Output CMOS, TTL
Mfr Citizen Finedevice Co Ltd
Base Resonator Crystal
Frequency 48 MHz