CT0201F-5N1S
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0201F-5N1S
Beschreibung:
SMD CER CORE MULTI-LAYR INDUCTOR
Auf Lager : 9
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Inductance 5.1 nH
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ct0201f
Type Multilayer
Frequency - Self Resonant 5GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±0.3nH
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 330mOhm