CT0201F-8N2J
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0201F-8N2J
Benutzer handbuch
Inductance 8.2 nH
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ct0201f
Type Multilayer
Frequency - Self Resonant 3.4GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 450mOhm