CT0201HQF-2N5B
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0201HQF-2N5B
Beschreibung:
SMD CER CORE MULTI-LAYR INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 2.5 nH
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ct0201hqf
Type Multilayer
Frequency - Self Resonant 10GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±0.1nH
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 280mOhm