CT0201HQF-2N6C
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0201HQF-2N6C
Benutzer handbuch
Inductance 2.6 nH
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ct0201hqf
Type Multilayer
Frequency - Self Resonant 10GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±0.2nH
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 300mOhm