CT0402CSF-13NJ
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0402CSF-13NJ
Beschreibung:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Auf Lager : 19
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Inductance 13 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0402csf
Type Multilayer
Frequency - Self Resonant 3.6GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 180mOhm