CT0402CSF-23NJ
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0402CSF-23NJ
Beschreibung:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 23 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0402csf
Type Multilayer
Frequency - Self Resonant 2.72GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 300mOhm