CT0402CSF-24NJ
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0402CSF-24NJ
Beschreibung:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Auf Lager : 12015
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Inductance 24 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0402csf
Type Multilayer
Frequency - Self Resonant 2.7GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 360mOhm