CT0402CSF-36NJ
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0402CSF-36NJ
Benutzer handbuch
Inductance 36 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0402csf
Type Multilayer
Frequency - Self Resonant 2.2GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 460mOhm