CT0402CSF-51NG
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0402CSF-51NG
Beschreibung:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Auf Lager : 330
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Inductance 51 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0402csf
Type Multilayer
Frequency - Self Resonant 2GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±2%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 550mOhm