CT0402HPF-2N7J
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0402HPF-2N7J
Benutzer handbuch
Inductance 2.7 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0402hpf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 13GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 75mOhm