CT0402HPF-3N3D
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0402HPF-3N3D
Beschreibung:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 3.3 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0402hpf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 12.8GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±0.5nH
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 45mOhm