CT0402QWF-2N7D
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0402QWF-2N7D
Benutzer handbuch
Inductance 2.7 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0402qwf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 15GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±0.5nH
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 50mOhm