CT0603CSF-15NJ
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0603CSF-15NJ
Beschreibung:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Auf Lager : 15
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Inductance 15 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0603csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 4GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 170mOhm