CT0603CSF-16NM
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0603CSF-16NM
Benutzer handbuch
Inductance 16 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0603csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 3.3GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 104mOhm