CT0603CSF-47NK
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0603CSF-47NK
Beschreibung:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 47 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0603csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 2GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 280mOhm