CT0603CSF-56NM
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0603CSF-56NM
Benutzer handbuch
Inductance 56 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0603csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 1.9GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 310mOhm