CT0603CTF-1N2K
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0603CTF-1N2K
Beschreibung:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Auf Lager : 30
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Inductance 1.2 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0603ctf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 16GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 105mOhm