CT0603CTF-2N3J
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0603CTF-2N3J
Beschreibung:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Auf Lager : 30
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Inductance 2.3 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0603ctf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 11GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 46mOhm