CT0603CTF-33NJ
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0603CTF-33NJ
Benutzer handbuch
Inductance 33 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0603ctf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 2.2GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 330mOhm