CT0603CTF-4N3J
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0603CTF-4N3J
Benutzer handbuch
Inductance 4.3 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0603ctf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 6.3GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 76mOhm