CT0603LSF-391K
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0603LSF-391K
Beschreibung:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 390 nH
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Series ct0603lsf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 810MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 510mOhm