CT0603LSF-681J
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0603LSF-681J
Beschreibung:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 680 nH
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Series ct0603lsf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 600MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 520mOhm