CT0805CSF-122M
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0805CSF-122M
Beschreibung:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 1.2 µH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0805csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 100MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 2.5Ohm