CT0805CSF-241J
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0805CSF-241J
Beschreibung:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 240 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0805csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 690MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 1Ohm