CT0805CSF-390J
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0805CSF-390J
Beschreibung:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Benutzer handbuch
Inductance 39 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0805csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 2GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 290mOhm