CT0805CSF-720G
Central Technologies
Produkt-Nr.:
CT0805CSF-720G
Beschreibung:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Auf Lager : 290
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Inductance 72 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0805csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 1.2GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±2%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 370mOhm